İrlanda İngilizce Eğitim ve Çalışma İzni

İngilizce Eğitim ve Çalışma İzni Bir Arada

İrlanda en az 25 Haftalık İngilizce Eğitim almak için kayıt yaptıran öğrencilere haftalık 20 saat Çalışma İzni vermektedir. Tatil dönemlerinde (Haziran – Ağustos ) ise Full-Time Çalışma İzni sahibi olabilirsiniz.

Öğrencilerin çoğunlukla restoran, kafe, otel ve mağazalarda satış görevlisi olarak iş bulabilirler. İngilizce seviyenizin yüksek olması bulacağınız işin kalitesini ve kazanacağınız geliri arttıran önemli bir faktördür. Genellikle öğrenciler edindikleri Çalışma İzni sayesinde aylık 800 Euro – 1000 Euro arası kazanmaktadırlar.
İrlanda; bir çok uluslar arası kurumun ofislerinin bulunduğu ve uluslar arası alanda çalışmak isteyenler için cazibe merkezi haline gelmiştir. Google, E-Bay, Microsoft, AirBnb, Facebook vb gibi bilişim firmalarının ofislerinin Dublin de olması sebebi ile bu alanda kariyer hedefi olanların mutlaka ziyaret etmesi gereken şehirlerin başındadır. Dil okulları sayesinde İngilizcenizi geliştirirken Çalışma İzni sayesinde teknoloji firmalarında ki staj ve çalışma fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

İrlanda Dil Okulu Fiyat listesi

İrlanda Dil Okul fiyatlarının cazip ve Türk öğrenci sayısının daha az olması sebebi ile Türk öğrenciler arasında popülerleşmeye başlamıştır.
Aşağıda ki fiyatlar eğitim maliyetinizi hesaplamanız için verilmiş tahmini fiyatlardır. Net fiyat bilgisi kayıt aşamasında size iletilecektir. Okulların erken kayıt indirimlerinden faydalanmak için lütfen bize ulaşınız.

 Ders Saati  Hafta – Fiyat (EURO)
 4 Hafta  12 Hafta 16 Hafta 25 Hafta 32 Hafta
 15 Ders 480 Euro 1360 Euro 1800 Euro 2790 Euro 3560 Euro
 20 Ders 600 Euro 1640 Euro 2160 Euro 3330 Euro 4240 Euro

Dublin Kaplan Dil okulu tam ekipmanlı, geniş ve modern sınıflara sahiptir ve tarihi bir binanın içerisinde konumlandırılmıştır. Şehrin kalbinde yer alan okulumuz sayesinde barlara, kafelere ve alışveriş merkezlerine ulaşım oldukça kolaydır.

İrlanda Konaklama Fiyatları

İrlanda’da aylık yaşam masrafları; şehre ve konaklama şekline de bağlı olarak 600 – 800 Euro aralığında değişmektedir. Yeme içme giderleri aylık 200- 250 Euro, ulaşım maliyetleri 80 – 110 Euro, yıllık öğrenci sigorta maliyetleri ise 220 Euro şeklindedir. Konaklama yerinizin bulunması ve sağlık sigortanız konusunda da danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Aşağıda ki fiyatlar eğitim maliyetinizi hesaplamanız için verilmiş tahmini fiyatlardır. Net fiyat bilgisi kayıt aşamasında size iletilecektir. Okulların erken kayıt indirimlerinden faydalanmak için lütfen bize ulaşınız.

 Konaklama Fiyatları – Haftalık
 Aile Yanı  200 EURO
 Yurt  150 EURO

İrlanda Staj Programları

İrlanda da Staj yapmak isteyen öğrenciler min 8-12 haftalık dil okuluna kayıt yaptırmak zorundalar. Bu sayede vize iş staj bulma yeri dil okulu aracılığı ile yapılmaktadır. Maalesef sadece stajer olarak vize başvurusu kabul edilmiyor.
Ücretli ve Ücretsiz olmak üzere 2 farklı staj türü bulunmaktadır. Öğrencinin CV si doğrultusunda staj yeri ile ilgili bilgiler verilmektedir.
A Plus Yurtdışı Eğitim olarak size uygun staj yeri bulma konusunda destek vermekteyiz.

İrlanda Vize Başvurusu ve Gerekli Evraklar

Vize süreci her başvuru adayına göre değişmek ile birlikte genel başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

    Ücretsiz Detaylı Bilgi Alın