Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurt Dışı Yaz OkullarıYaz tatilinizi en verimli şekilde geçmek ve yabancı dilinizi farklı kültürlerden arkadaşlar edinip pratik yaparak geliştirmek artık çok kolay. Yurtdışı Yaz Okulları size ihtiyacınıza yönelik program sunarak unutulmaz bir tecrübe yaşamanızı sağlayacaktır. Öğrenciler bu programlara tek başına yada grup olarak katılabilirler. Hava alanı transferi de dahil olmak üzere sunulan programlarda amaç öğrencinin güvenliği ve harika bir tatil yaşamasıdır.

Program İçeriği

Bu programların en önemli özelliği; tatil amaçlı düzenleniyor olmasıdır. Bundan dolayı öğrenciler sabah saatlerinde seviyelere uygun sınıflarda yaşıtları ile birlikte yabancı dil eğitimi alıp öğleden sonra farklı kültürlerden arkadaşları ile rahat dostluk kurabilmek için hazırlanan gezilere, sosyal, sportif ve kültürel etkinliklere katılmaktadırlar.

 

Yurtdışı Yaz OkullarıEtkinlikler

Dil eğitimi sonrası yurtdışı yaz okulları öğrencilere sosyal ve sportif faliyetler sunmaktadır. Yurtdışı yaz okullarının sunmuş olduğu bu programlar sayesinde öğrencilerin daha fazla kaynaşması ve öğrendikleri dili pratik yaparak geliştirmesi amaçlanmaktadır.

Genellikle hafta sonu tam gün, hafta içi ise yarım günlük geziler ile eğitim aldıkları ülkenin tarihi ve turistik yerlerini görmeleri sağlanmaktadır. Bu geziler sayesinde öğrencilerin unutulmaz bir tatil geçirmesi sağlanmaktadır.

Konaklama

Yurtdışı Yaz Okulları öğrencilerine aile yanı konaklama ve kampüs içi yurt konaklama seçeneklerini sunmaktadır. Öğrenciler 24 saat gözetim altında tutularak  sorun yaşanmaması sağlanmaktadır.

İngiltere Yaz Okulu
Almanya'da Üniversite Eğitimi
Almanya Yaz Okulu
Kanada Yaz Okulu
İrlanda Yaz Okulu
Amerika Yaz Okulu
Malta Yaz Okulu

    Ücretsiz Detaylı Bilgi Alın