Çalışma İzni ile Londrada MASTER & MBA

İngiltere’de Çalışma İzni ve Yüksek Lisans

Londra’da uzun yıllar kalitesi ve modern kampüs olanakları ile Dünyanın birçok ülkesinde adından söz ettiren Üniversitelerinde Türk öğrencilerine sunulan Özel Burs imkanları ile uygun fiyatlara Master yapabilirken CALIŞMA İZNİ  ne sahip olabilirsiniz. İngiltere’de Çalışma İzni ile eğitiminize devam ederken masraflarınızın da büyük kısmını kendi imkanlarınız ile karşılayabilirsiniz.

4,950 Sterlin den başlayan fiyatlar ile Master, 8950 Sterlin den başlayan fiyatlara İngiltere’de Çalışma İzni ile Lisans eğitimi alabilirsiniz.

Eğitimi temel hizmet felsefesi haline getiren Üniversitelerimiz; British Accreditation Counsil (BAC), ASIC  ve ayni zamanda Education UK uyesidir. Aynı zamanda İngiliz Üniversitelerinde uluslararasi denkligi ve Türkiyede YÖK tarafından tanınan İşletme, Finans, Bilgi Yönetimi, Pazarlama, Turizm, Yönetim Danışmanlığı bu programların başında gelmektedir.

Londra’nın kalbinde prestijli devlet üniversitesinde Lisans ve Master programlarını %60`a varan BURS imkani ile yapabilirsiniz.

Yıl içerisinde birden fazla kayıt dönemi ve flexible giriş tarihleri sunan okullarımız, öğrencilerin bir sonraki döneme kolayca geçmesini sağlar.

Kampüslerimiz Londranın merkezinde yer almaktadır. Multi kampus olanakları ile Londranın kalbinde kütüphane, bilgisayar labaratuvarları ders çalışma odaları ile  tam donanimli kampuslerini sunarken, konumu nedeni ile Londranın her yerine kolay ulaşıma da elverişlidir.

Master ve Lisans programına katılan öğrencilerimize iş bulma desteği de sağlanmaktadır.

MASTER PROGRAMLARI

MBA – Master of Business Administration

  • MBA in Finance
  • MBA in International Business
  • MBA in Marketing
Couse Names Fees Duration Visa Type IELTS-TOEFL Requirements
6 Months English Course 2,450 GBP 6 Months Visitor Visa No IELTS Needed
8 Months English Course 3,450 GBP 8 Months Visitor Visa No IELTS Needed
Master (MBA-Msc) 4950 GBP 12 Months Tier-4 IELTS 6,0
Lisans (BA & BSc Hons) 8950 GBP 2 Years Tier-4 IELTS 6,0
Degree Foundation 4950 GBP 1 Years Tier-4 IELTS 4,5

Esnek başvuru tarihleri sayesinde yıl içinde eğitiminize başlayabilirsiniz.

İngiltere’de Üniversite ve Yüksek Lisans alternatifleri için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sizin için doğru ve kaliteli eğitim planı yapabilmek için A Plus Yurtdışı Eğitim danışmanları her zaman yanınızdadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz  0 242 512 1204 nolu numaran ulaşabilir yada aşağıda ki formu doldurabilirsiniz.

    Ücretsiz Detaylı Bilgi Alın